KONST / Litografier / Färglitografi 7919571
nr 791 9571
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi , Karl Höglund (f. 1940), 225/2500, signerad, motivets mått: 53x41
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:25:57
150 kr
150 kr
300 kr
350 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund